درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما

درباره ما

باغ فیض

گروه مواد غذایی آیدا باغ فیض در سال 1392 فعاليت خود را در زمینه وادرات و صادارت محصولات غذایی آغاز کرد. این شرکت وارد کننده محصولات متنوع در گروه های کالایی برنج، چای،حبوبات، زردچوبه و صادرکننده خرما، میوه جات و خشکبار می باشد. مهمترین اهداف شرکت فراهم کردن محصولاتی با بهترین کیفیت برای مشتریان است.

مزایای باغ فیض

شرکت باغ فیض با 9 سال سابقه در زمینه واردات و صادرات کالا با بهره گیری از نیروهای با تجربه و متخصص و با یاری خداوند متعال توانسته است با هدف جلب رضایت و آرامش خاطر مشتریان در کمترین زمان ممکن کالای باکیفیت عرضه بازار کرده و فروش بیشتری داشته باشد.

کالای با کیفیت

کالای باکیفیت از جمله استراتژدی باغ فیض محسوب می شود که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. باغ فیض با هدف ایجاد اطمینان خاطر از ثبات کیفیت کالا و تضمین قیمت مناسب با افتخار بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

تیم حرفه ای

نیروی با تجربه و متخصص از جمله نقاط قوت شرکت آیدا باغ فیض می باشد چرا که راه های واردات، صادرات و محیط کسب و کار را بخوبی می شناسد. خلا ها را متوجه و به موقع جهت رفع آنها اقدام میکند و در شرایط بحرانی بهترین تصمیم را اتخاذ می کنند.

سرعت عمل

شرکت باغ فیض نو آوری و سریع بودن را برای بقا و موفقیت سازمان ضروری میداند. شرکت باغ فیض با سرعت عمل بالا و کاستن زمان پاسخگویی به مشتری در صدد آن است که در کوتاه ترین زمان پاسخگوی نیاز و تقاضای بازار باشد.

گالری

عنوان یکی از بهترین مزایای باغ فیض

عنوان یکی از بهترین مزایای باغ فیض
عنوان یکی از بهترین مزایا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

+15
عنوان آمار 1
+981
عنوان آمار 2
4576
عنوان آمار 3

گواهینامه‌ها و مجوزها